שמאי רכב באר שבע: שמאי רכב פרטי שדואג לאינטרסים שלך

אם חיפשת שמאי רכב באר שבע, הגעת למקום הנכון. שמאי רכב פרטי לא תלוי בחברות הביטוח יילחם על הזכויות שלך וידאג לאינטרסים שלך ולא לאלה של החברות הגדולות
שמאי רכב באר שבע

תוכן העניינים

אם חיפשת שמאי רכב באר שבע, הגעת למקום הנכון. שמאי רכב פרטי, שלא תלוי בחברות הביטוח הגדולות, יילחם למען הזכויות שלך בלבד, במקום לדאוג לכיס של החברות הגדולות.

שמאי רכב יסייע לך לקבל את כל הזכויות שמגיעות לך בעקבות פגיעה ברכב, וידאג לכך שחברת הביטוח תעניק לך את כל מה שמגיע לך בעקבות ירידת הערך.

בנוסף, שמאי רכב באר שבע יסייע לך להעריך את שווי הרכב, בין אם אתה מוכר או שאתה מעוניין לקנות רכב.

שמאי רכב באר שבע – הכוח שלך מול חברות הביטוח

כאשר רכב נפגע בתאונה, חברות הביטוח יציעו לך לבחור שמאי רכב מתוך רשימה מצומצמת של שמאים שעובדים עם החברה.

הבעיה היא שההכנסה של השמאים האלה תלויה פעמים רבות בחברות הביטוח עצמן, ולכן חוות הדעת שלהם עשויה להיות מוטה לטובת החברות הגדולות.

מתוך היכרות רבת שנים עם מערכות הביטוח השונות, אני יודע שהחברות האלה יסתדרו גם אם הן יצטרכו לשלם לך יותר ממה שהן קיוו.

פניה לשמאי רכב פרטי, שאינו תלוי בחברות הביטוח השונות, תבטיח שתקבל חוות דעת שמאי מומחה שלא מעגל שום פינה ולא מפספס שום פגיעה.

כמה עולה שמאי רכב באר שבע?

עלות השירות של שמאי רכב פרטי משתנה בהתאם למקרה. יחד עם זאת, בדרך כלל, במקרים "רגילים" ונפוצים יחסית, המחיר צפוי לעמוד על בין 800 ל-1,000 ש"ח.

אני מזמין אותך לקרוא יותר על מחירון שמאי רכב כאן.

אם המחיר קצת מרתיע אותך, אתה יכול להירגע. על פי החוק, חברות הביטוח מחויבות לשלם את שכרו של שמאי הרכב, גם אם מדובר בשמאי רכב פרטי שלא מופיע ברשימה שהחברה מציעה.

מבחינתך, המשמעות ברורה: מצד אחד, שמאי רכב פרטי יוודא שחברות הביטוח יפצו אותך בפיצוי המלא. מצד שני, עלות השמאי תיפול על חברת הביטוח עצמה. מדובר ברווח כפול!

לכן, אם חיפשת שמאי רכב בבאר שבע, אני מזמין אותך להשאיר את הפרטים או להתקשר לטלפון שמופיע כאן למעלה, כדי לקבל שירות מקצועי שדואג לאינטרסים שלך.

זה שווה לך כסף – והרבה!

שמאי רכב פרטי מעניק שירות בכל הארץ בכלל, ובאיזור הדרום בפרט. מעבר לפעילות כשמאי רכב באר שבע, אני נותן שירות גם באופקים, להבים, להב, מיתר, עומר ובכל האיזור.

מאמרים נוספים