שמאי רכב באשקלון – הכוח שלך מול חברות הביטוח

זקוק לשמאי רכב באשקלון? מומלץ לך לפנות לשמאי רכב פרטי שדואג לאינטרסים שלך ולא לאינטרסים של חברות הביטוח
שמאי רכב באשקלון

תוכן העניינים

אם יש לך צורך בשירות של שמאי רכב באשקלון, הגעת למקום הנכון. אם הרכב שלך נפגע בתאונה, חברת הביטוח תציע לך לבחור באחד השמאים שעובדים איתה.

הבעיה היא שאם השמאים האלה עובדים עם חברת הביטוח ומומלצים על ידה – איך אפשר להיות בטוחים שהם אמינים וישרים? איך ניתן לוודא שהם אינם פועלים לטובת חברת הביטוח שמפרנסת אותם?

כדי לוודא שחברת הביטוח תפצה אותך בכל מה שמגיע לך עד השקל האחרון, ולא תנסה לעגל פינות על חשבונך, כדאי לפנות אל שמאי רכב פרטי.

מהם היתרונות של שמאי רכב פרטי?

פניה לשמאי רכב פרטי כדי לקבל שירות של שמאי רכב באשקלון זה אחד הדברים החכמים שאפשר לעשות, ויש לכך כמה סיבות.

בפסקאות הבאות נסביר בדיוק מדוע כדאי לך לקבל שירות של שמאי רכב פרטי שאינו עובד עם חברות הביטוח.

אובייקטיביות

חברות הביטוח הגדולות, כמו כל חברה מסחרית אחרת, פועלות כדי להגדיל את הרווחים שלהן. הבעיה היא שכאשר זה מגיע לשלב שבו הן צריכות לשלם לך בעקבות פגיעה ברכב – הן ינסו לחסוך כמה שיותר על חשבונך.

שמאי רכב פרטי, שמקבל את הלקוחות שלו באופן עצמאי ולא על ידי חברות הביטוח, יהיה אובייקטיבי הרבה יותר, ויוכל לפרסם דו"ח שמאי יסודי ואמין בלי לעגל פינות.

מקצועיות

בניגוד לשמאי רכב שמקבלים לקוחות רבים מחברות הביטוח עצמן, שמאי רכב פרטי חייב להיות מקצוען אמיתי כדי לגייס לקוחות בכוחות עצמו.

לימודים, הכשרות, קורסים וסדנאות הם חלק משגרת החיים של שמאי רכב פרטי. המקצועיות הזאת יכולה להיות שווה לך הרבה מאוד כסף כאשר מדובר על נזקים שנגרמו לרכב בעקבות תאונת דרכים, למשל.

מחיר

המון אנשים חושבים ששמאי רכב פרטי יהיה יקר הרבה יותר מאשר שמאי רכב שעובד עם חברת הביטוח. לכן חשוב לדעת שעל פי החוק – חברת הביטוח מחויבת לשלם את שכרו של שמאי הרכב גם אם הוא שמאי פרטי ולא נמצא ברשימות השמאים של חברת הביטוח.

המשמעות היא שעל ידי שירות של שמאי רכב פרטי תוכל לקבל פיצויים גבוהים הרבה יותר מחברת הביטוח, בלי לפחד מעלות השירות של השמאי (שהיא לא גבוהה הרבה יותר מאשר שמאים שעובדים עם הביטוח).

שמאי רכב באשקלון זה רק שמאי רכב פרטי

בשורה התחתונה, אם יש לך צורך בשירות של שמאי רכב באשקלון – או בכל מקום אחר בארץ לצורך העניין – כדאי לך לפנות לשמאי רכב פרטי שדואג לאינטרסים שלך ולא של חברות הביטוח.

מאמרים נוספים