שמאי אופנועים פרטי שדואג לך מול חברת הביטוח

לפני שאתה פונה לשמאים שעובדים עם הביטוח, כדאי לך לדבר עם שמאי אופנועים פרטי, שידאג לאינטרסים שלך

שמאי אופנועים פרטי יעזור לך לקבל מהביטוח את כל מה שמגיע לך. אם האופנוע שלך נפגע בתאונה כזו או אחרת, חברת הביטוח תציע לך לבחור שמאי מרשימת השמאים שעובדים איתה.

האם אתה באמת יכול לסמוך על שמאי הרכב שעובד עם חברת הביטוח? האם אתה יכול להיות בטוח ב-100% שהוא דואג לאינטרסים שלך ולא לאינטרסים של חברת הביטוח?

שמאי אופנועים פרטי שדואג לאינטרסים שלך

במקום לפנות לשמאי שעובד עם חברת הביטוח, כדאי לך לפנות אל שמאי אופנועים פרטי. שמאי פרטי אינו מקבל את לקוחותיו דרך חברות הביטוח, ולכן הוא דואג לאינטרסים שלך בלבד.

על ידי בדיקה וליווי של שמאי פרטי, אתה יכול להיות בטוח שכל נזק שנגרם לאופנוע שלך יירשם, וחברת הביטוח לא תתחמק ממתן פיצוי על הנזק הזה.

שמאי פרטי של אופנועים יבדוק את האופנוע שלך בצורה יסודית, מקצועית ואמינה, על מנת שתוכל לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לך מחברת הביטוח.

שמאי אופנועים מחיר

אם יש לך חשש ששירות של שמאי לאופנועים יהיה יקר לך מדי, חשוב שתדע את הדבר הבא: על פי החוק בישראל, חברת הביטוח חייבת לשלם את עלות השמאי גם אם מדובר בשמאי שלא נמצא ברשימת השמאים עמם היא עובדת.

המשמעות היא שכאשר אתה פונה לשמאי פרטי, אתה יכול להיות בטוח שיש גורם מקצועי, נקי מאינטרסים זרים, שדואג לך מול חברת הביטוח – ואתה לא משלם על זה שקל!

צריך שירות של שמאי אופנועים פרטי? צור קשר וקבל את מה שמגיע לך מחברת הביטוח!

שמאי אופנועים

חזרה לעיקרי המאמר